Nord Anglia Education oznamuje vytvoření poradního výboru pro vzdělávání, kterému bude předsedat Lord David Puttnam

Poradní výbor pro vzdělávání společnosti Nord Anglia Education poskytne vnější perspektivu a vizi podpory rozvoje vzdělávací nabídky této organizace a podpoří celosvětovou rodinu 46 škol Nord Anglia, aby nadále poskytovala mezinárodní vzdělávání, které připravuje studenty k úspěchu v budoucím světě. Konkrétně bude rada úzce spolupracovat s vedoucím týmem společnosti Nord Anglia na podpoře neustálého rozvoje programů a učebních osnov, učitelů a učebního prostředí společnosti Nord Anglia, což povede k vynikajícím akademickým, společenským a osobním výsledkům každého jejího studenta.   

„S potěšením oznamuji vytvoření poradního výboru pro vzdělávání společnosti Nord Anglia Education, který nabídne strategický přehled a rady v široké řadě témat, které nám pomohou reagovat na dnešní příležitosti a výzvy vzdělávání,” řekl Andrew Fitzmaurice, generální ředitel společnosti Nord Anglia Education. „Dvě třetiny studentů, kteří dnes začínají školu, budou pracovat v zaměstnání, které v současné době neexistuje, a naší povinností jako vzdělavatele je připravit tyto studenty tak, aby v této roli uspěli. Poradní výbor pro vzdělávání pomůže utvářet budoucí vzdělávací nabídku, která zajistí, aby naši studenti rozvíjeli znalosti, dovednosti a myšlení, které jim pomohou stát se lídry a občany světa v tomto rychle se měnícím světě.”

Lord Puttnam je inauguračním předsedou představenstva. Po úspěšné 30leté kariéře nezávislého producenta pracujícího na mnoha oceněných filmech, jako je Killing Fields, Chariots of Fire, Midnight Express, Bugsy Malone, Mission a Local Hero zanechal Lord Puttnam filmové tvorby v roce 1998, aby se soustředil na práci ve veřejné politice, která je spojena se vzděláváním, životním prostředím a tvůrčím a komunikačním průmyslem. Lord Puttnam je vášnivým obhájcem rozvoje vzdělání a kromě strategických vedoucích rolí i nadále aktivně vyučuje na univerzitách po celém světě. V roce 1998 založil národní vzdělávací ocenění National Teaching Awards, kterému předsedal do roku 2008, a také předsedal pedagogické radě General Teaching Council od roku 2000 do roku 2002. Od července 2002 do července 2009 byl Lord Puttnam prezidentem fondu UNICEF ve Spojeném království, kde hrál klíčovou roli při prosazování cílů fondu UNICEF v oblasti zvyšování jeho povědomí.

Lord Puttnam také přijal úlohu předsedy školního poradního výboru školy Nord Anglia International School Dublin, která má být otevřena v září roku 2018.

„Po dvaceti pěti letech práce na různých pozicích v oblasti vzdělávání jsem velmi potěšen, že jsem se připojil k Andrewovi a jeho kolegům, kteří se pokoušejí předefinovat způsob, jakým má vypadat dokonalost ve 21. století. Je to opravdu vzrušující výzva,” řekl Lord Puttnam.

V nadcházejících měsících bude Lord Puttnam spolupracovat s generálním ředitelem společnosti Nord Anglia Andrewem Fitzmauricem při výběru malé skupiny dalších uznávaných pedagogů, kteří by je v poradním výboru doplnili.

O společnosti Nord Anglia Education

Nord Anglia Education je přední světový provozovatel prvotřídních mezinárodních škol, který poskytuje své služby studentům od mateřské školy po konec střední školy (K-12). Na našich 47 prvotřídních školách v Číně, Evropě, na Středním východě, v Jihovýchodní Asii a v Severní Americe učíme více než 45 000 studentů. Vede nás jedna sjednocující filozofie – máme ambice pro naše studenty, naše lidi a naši skupinu škol. Naše školy poskytují vysoce kvalitní vzdělávání prostřednictvím individuálního přístupu posíleného jedinečnými globálními příležitostmi, které umožňují úspěch každému našemu studentovi. Nord Anglia Education má sídlo v Hongkongu. Naše webové stránky jsou www.nordangliaeducation.com.

Pro další informace kontaktujte:

Nord Anglia Education:

Paní Sarah Doyle
Vedoucí značky – Nord Anglia Education
Tel.: +852 3951 1144
E-mail: [email protected]

Logo – http://mma.prnewswire.com/media/471785/Nord_Anglia_Education_Master_20170228LOGO_Logo.jpg

ZDROJ Nord Anglia Education

Související odkazy

http://www.nordangliaeducation.com

Powered by WPeMatico

You might like

About the Author: Carrie Brunner

Carrie Brunner grew up in a small town in northern New Brunswick. She studied chemistry in college, graduated, and married her husband one month later. They were then blessed with two baby boys within the first four years of marriage. Having babies gave their family a desire to return to the old paths – to nourish their family with traditional, homegrown foods; rid their home of toxic chemicals and petroleum products; and give their boys a chance to know a simple, sustainable way of life. They are currently building a homestead from scratch on two little acres in central Texas. There’s a lot to be done to become somewhat self-sufficient, but they are debt-free and get to spend their days living this simple, good life together with their five young children. Carrie writes mostly on provincial stories.
%d bloggers like this: