Čínská společnost Dongfeng vytváří společnou iniciativu s globálními partnery

Během této tiskové konference uzavřela společnost Dongfeng Motor Corporation dohody o spolupráci s čínskou společností COSCO Shipping Group a belgickou společností SMT. Byli zde také představeni všichni členové posádky týmu Dongfeng, včetně 9 členů posádky, kteří se zúčastní první etapy závodu.

He Wei, náměstek tajemníka stranického výboru společnosti Dongfeng Motor Corporation Group Co., Ltd. uvedl: „Dongfeng Motor Corporation je čínská značka a také celosvětová značka. Tento jachtařský závod je pro nás velmi důležitý. Společnost Dongfeng doufá, že s globálními partnery bude sdílet zdroje a dosáhne vzájemných výhod a oboustranného zisku a společně budou propagovat jachting na dlouhé vzdálenosti prostřednictvím platformy závodu Volvo Ocean Race.”

Čínský Dongfeng je také globální Dongfeng. Společnost Dongfeng Motor Corporation je odhodlána stát se mezinárodně konkurenceschopnou automobilkou. Místo pouhé snahy o vývoz vynakládá také velké úsilí na lokalizaci a modernizaci svých produktů. Vyjít ven znamená využít příležitosti k exportu; lokalizace znamená postupnou integraci do trhu hlavního proudu a přispívání k místnímu hospodářskému a sociálnímu rozvoji, abychom získali uznání zákazníků a dosáhli efektivního využívání místních zdrojů; zatímco modernizace znamená zlepšení image značky a zvýšení hodnoty značky k vytvoření světoznámé automobilové značky.

Od ledna do září letošního roku společnost Dongfeng Motor Corporation vyvezla do zahraničí 47 000 vozů, což představuje nárůst o 75 % oproti stejnému období loňského roku. V následujících pěti letech společnost Dongfeng Motor Corporation nabídne různorodější a vysoce kvalitní výrobky, aby zvýšila konkurenceschopnost své značky. Zahraniční zastoupení společnosti Dongfeng Motor Corporation se zvýší na 912 prodejců, zatímco síť zámořských servisních služeb bude pokrývat 971 provozoven. Dongfeng Motor Corporation se zaměřuje na poskytování špičkových produktů a efektivnějších služeb zákazníkům po celém světě.

Foto: http://mma.prnewswire.com/media/589314/Belt_and_Road_With_you.jpg

SOURCE Dongfeng Motor Corporation

Powered by WPeMatico

You might like

About the Author: Carrie Brunner

Carrie Brunner grew up in a small town in northern New Brunswick. She studied chemistry in college, graduated, and married her husband one month later. They were then blessed with two baby boys within the first four years of marriage. Having babies gave their family a desire to return to the old paths – to nourish their family with traditional, homegrown foods; rid their home of toxic chemicals and petroleum products; and give their boys a chance to know a simple, sustainable way of life. They are currently building a homestead from scratch on two little acres in central Texas. There’s a lot to be done to become somewhat self-sufficient, but they are debt-free and get to spend their days living this simple, good life together with their five young children. Carrie writes mostly on provincial stories.
%d bloggers like this: